Hydra Beauty EunSung

Hydra Beauty

Profesionálny EunSung Hydra Beauty  – systém starostlivosti o pleť je komplexné riešenie na čistenie a omladenie pleti, ktoré zabezpečí skvelé výsledky už pri prvom ošetrení. Integruje tri rôzne technológie, z ktorých každá je účinná i samostatne a ktoré úspešne riešia mimoriadne široké spektrum problémov pleti počnúc jej čistením, zásobením účinnými látkami cez lifting tváre až po ošetrenie proti starnutiu.

 1. Technológia AquaClean – Hydra Beauty s hypoalergénnym peelingovým systémom. Peelingový roztok vystupuje zo stredu hrotu a prúdi pozdĺž priamych línií radiálne smerom k okrajom hrotu ošetrovacej hlavice. Vákuum vysáva a odstraňuje nečistoty z pórov bez toho, aby došlo k poškodeniu alebo poškriabaniu pokožky. Synergická kombinácia technológií zabudovaných do ošetrovacej hlavice a roztokov použitých na ošetrenie je zárukou najlepších výsledkov.

 

Roztok S1 – jemné čistenie – Termín   AHA vo všeobecnosti označuje ovocné kyseliny prírodného pôvodu, medzi ich charakteristické vlastnosti patrí rozpustnosť vo vode. V starostlivosti o pleť na bezpečné a efektívne odstránenie odumretých epiteliálnych buniek sa používali už v období pred naším letopočtom. Kyselina mliečna odstraňuje kožný maz a zoxidované nečistoty aj z hĺbky pórov. Pre jej jemnosť sa môže bezpečne používať aj u klientov s najcitlivejšou pokožkou.

 

Roztok S2 – intenzívné ošetrenie BHA (Beta-hydroxylová kyselina)
BHA je vysoko rozpustná v tukoch, vďaka čomu ľahko preniká do pokožky, bráni jej zrohovateniu a uvoľňuje tiež väzby medzi keratinocytmi. Kyselina salicylová odstraňuje odumreté kožné bunky, kožný maz a komedómy. Upokojuje oblasti so seboreou, redukuje tvorbu mazu, uľahčuje manuálne čistenie.

 

Roztok S3 – hydratácia a dodanie živín Hydratácia (živiny)
Výživné a hydratačné zložky roztoku prenikajú hlboko do pokožky a poskytujú     dlhotrvajúcu hydratáciu. Obsahuje portulaku zeleninovú (portulaca oleracea) bohatú na omega-3 mastné kyseliny

Multipolárna Elektroporácia je jednou z najúčinnejších metód neinvazívneho dodávania účinných látok. Elektrická mikroprúdová stimulácia prístroja mení polaritu buniek a vytvára prechodné akvaporíny, tzv. vodné kanály, cez ktoré aktívne zložky bez prekážok prenikajú do hlbších vrstiev pokožky. Hlavica disponuje svetelnou terapiou, červené LED svetlo zvyšuje produkciu ATP (bunkovej energie), preto priaznivo pôsobí na proces regenerácie buniek, modré svetlo pôsobí antisepticky a je účinným doplnkom pri liečbe akné.

Diamantová dermabrázia – mechanické odstránenie prebytočnej keratínovej vrstvy + vákuum – stimuluje krvný a lymfatický obeh

Ošetrenia prístrojom Hydra Beauty:

BEAUTY ošetrenie pre všetky typy pleti

je inovatívne ošetrenie na exfoliáciu a hydratáciu pleti s roztokmi. S1 je roztok s kyselinou mličnou na odstránenie odumretých kožných buniek z povrchu kože, zároveň zvýšuje úroveň okysličenia pleti a infúziu účinných látok, ktoré blahodarne pôsobia na pleť. Ďalší krok je hĺbkové čistenie roztokom S2, ktorý obsahuje kyselinu salicylovú, tá má baktericídne účinky a odstraňuje čierne bodky, urýchľuje hojenie pri zápalových procesoch na pleti. Rotácia tekutiny s podtlakom hĺbkovo vyčistí a okysličí pleť, tento proces optimalizuje vstrebávanie výživných látok obsiahnutých v roztoku S3 ako je kyselina hyaluronová a rozjasňujúce zložky. Ošetrenie, ktoré stihnete aj počas obedňajšej prestávky a s výsledok vás očarí

 • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia
 • roztok S1 AquaClean – hydratácia a jemná exfoliácia pomocou kyseliny mliečnej
 • diamantová dermabrázia – nemusí byť súčasťou ošetrenia
 • roztok S2 AquaClean – kontrola tvorby kožného mazu pomocou kyseliny salicylovej, hĺbkové čistenie pleti
 • roztok S3 AquaClean – výživa a hydratácia
 • záver ošetrenia – hydratačný krém

Približná dĺžka ošetrenia         45  min                                

BEAUTY EXPRES kompletné ošetrenie pleti zamerané na akné; hydratáciu; lifting ....

Upchaté póry, čierne bodky, zapálená, dehydratovaná pleť nemá šancu. Toto ošetrenie rieši všetky problémy znečistenej pleti a akné neinvazívnym spôsobom. Zároveň vďaka ampulkám rieši rôzne problémy pleti ako dehydratácia, pigmentácia, mimické vrásky, nedostatok vitamínov.... Už po prvom ošetrení sa pleť napne a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou. Na cielené omladenie pleti, prípadne preliečenie akné sú na začiatok ideálne aspoň 2 - 4 ošetrenia v týždňových odstupoch. Na udržanie dosiahnutého výsledku každé ďalšie ošetrenie raz mesačne

 • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia
 • roztok S1 AquaClean – hydratácia a jemná exfoliácia pomocou kyseliny mliečnej
 • diamantová dermabrázia – nemusí byť súčasťou ošetrenia
 • roztok S2 AquaClean – kontrola tvorby kožného mazu pomocou kyseliny salicylovej, hĺbkové čistenie pleti
 • roztok S3 AquaClean – výživa a hydratácia
 • Mezoporacia – multipolárná elektroporácia + Ampulka podľa stavu pleti – metóda neinvazívneho dodávania účinných látok.
 • záver ošetrenia – hydratačný krém

Približná dĺžka ošetrenia         60  min

Máte ťažký deň, samý stres a potrebujete vypnúť…..

Doprajte si na záver ošetrenia cielenú masáž zameranú na energiu; anti age; estetiku…..

Ampulka s vitamínom E na všetky typy pleti. Vitamín E je účinný antioxidant, ktorý priaznivo pôsobí proti škodlivému vonkajšiemu prostrediu, voľným radikálom, stresu a spomaľuje proces starnutia kože. Je obohatený o marhuľový olej, ktorý pleť zvláčňuje, hydratuje a regeneruje. Má protivráskový účinok a pleť je oveľa pevnejšia, pružnejšia, zdravšia a jemnejšia. 

Protivrásková ampulka s kmeňovými bunkami z lotosového kvetu a kyselinou hyaluronovou je určené na obnovu buniek. Vďaka rastlinnému extraktu z egyptského modrého lotosového kvetu spomaľuje proces starnutia pleti. Dokonale redukuje vnútorné negatívne ovplyvňovanie bunkovej štruktúry, ako aj vplyv vonkajšieho prostredia na pleť. Okysličuje bunky pokožky, čím jej dodáva krásny a mladistvý vzhľad, dôkladne pleť prekrvuje a tým aj viditeľne redukuje vrásky. Sérum je určené aj na veľmi vysušenú pleť, ktorej dodáva potrebné premastenie, hydratáciu a elasticitu, rieši problém hlbokých mimických vrások. Kyselina hyaluronová posilňuje protivráskový účinok. Po použití séra je pleť jemná, hebká, vláčna a dôkladne vyživená. Nezanecháva lepkavý pocit. Dve základné zložky: Modrý lotos na obnovu buniek – rýchlo sa vstrebáva do pokožky a efektívne pôsobí proti glykácii, čo je faktor prirodzeného starnutia pleti. Dodáva jej pružnosť a elasticitu, obnovuje kolagénové a elastínové vlákna a redukuje viditeľné vrásky. Kyselina hyaluronová – vďaka zachytávaniu molekúl vody udržiava hydratáciu pleti. Zlepšuje tak jej jemnosť a pružnosť, obnovuje poškodenú epidermu. 

Ampulka s vysokým obsahom vitamínov B1, B2 a C spolu s marhuľovým olejom dodávajú pleti potrebnú dávku výživy, spevnenia a premastenia. Sérum pôsobí ako antioxidant a chráni pleť pred škodlivým prostredím. Pleť vyživuje, hydratuje, spevňuje a rozjasňuje. Dodáva jej krásny a mladistvý vzhľad.

Ampulka s kolagénom na spevnenie pleti. Pre zrelú, namáhanú pokožku je nevyhnutná špeciálna starostlivosť. Takúto starostlivosť poskytuje kolagénová kúra založená na báze sójových proteínov, ktoré prenikajú hlboko do zrohovatenej vrstvy pokožky a naprávajú tam škody spôsobené UV žiarením, znečisteným prostredím, stresom a ďalšími faktormi. Sú etablované vo vodnej báze, sú identické s pleti vlastnými lipidmi a sú súčasťou prirodzeného hydratačného faktora (NMF) pleti. Sérum pleť spevňuje, vzpružuje, revitalizuje a dodáva potrebnú elasticitu. Má protivráskový efekt.

Hydratačná a obnovovacia ampulka s kaviárovým výťažkom revitalizuje unavenú pleť. Dodáva jej potrebnú výživu a má protivráskový účinok. Obnovuje narušený povrch pokožky, vyhladzuje ju a vytvára tak ochranný film. Jeho zložky majú antioxidačné, protizápalové a upokojujúce účinky. Prítomný kaviárový extrakt zadržiava vodu a zároveň potláča prejavy starnutia pokožky. Vyhladzuje vrásky a zlepšuje celkový vzhľad pleti. Kyselina hyalurónová zabezpečuje jej hydratáciu, pružnosť a pevnosť

Ampulka s kyselinou hyaluronovou na všetky typy pleti. Kyselina hyaluronová je súčasťou nášho organizmu a v kozmetike je dobre známa pre svoje spevňujúce a hydratačné účinky. Vďaka nej je pleť hebká, svieža a dostatočne vláčna. Naša pokožka prirodzeným procesom starnutia stráca na elasticite a dostatočnej hydratácii, objavujú sa prvé vrásky. Pravidelným dopĺňaním kyseliny hyalurónovej, dodávame pleti potrebnú vlhkosť, vláčnosť a tým aj pevnosť a pružnosť. Vďaka séru je pleť viditeľne pevnejšia, vrásky sú vyplnené a menej výrazné.

Ampulka s Acmellou na vyrovnávanie hlbokých vrások. Pokožka tváre je denne vystavená podvedomej i vedomej mimike, čím sa časom zvýrazňujú a prehlbujú vrásky. Aktívne sérum s rastlinným extraktom Acmella oleracea ich viditeľne redukuje a vypína ochabnuté partie tváre. Obsah kyseliny hyalurónovej zabezpečuje hydratáciu a pružnosť. Pleť je po aplikácii séra jemnejšia, hladšia, pevnejšia, podkožné vrásky sú vyplnené a viditeľné vrásky zredukované. Pri pravidelnej starostlivosti o pleť je účinok viditeľný, dlhodobý

Ampulka s diamantovým práškom na zrelú pleť krémovo-mliečnej konzistencie dodáva pleti výživu a má protivráskový efekt. Chráni ju pred voľnými radikálmi, ako aj ostatným vonkajším prostredím (vietor, prach). Sójový extrakt napomáha redukovať vrásky. Arganový olej pleť vyživuje a dodáva jej jemnosť, pružnosť a hebkosť. Mandľové peptidy ju spevňujú. Sérum je určené na jemnú, zrelú pleť so sklonom k vráskam. Ampulky majú jemne mliečnu konzistenciu. 

 

 

 

BEAUTY ENERGY - ošetrenie, ktoré sa prispôsobý potrebám vašej pleti

Predstavujem vám kompletné prístrojové ošetrenie, ktoré extrahuje nečistoty, hydratuje a vyživuje pleť a vytvára ochrannú bariéru na pokožke. Zároveň vďaka ampulkám s aktívnymi látkami rieši rôzne problémy pleti ako dehydratácia, pigmentácia, mimické vrásky, nedostatok vitamínov.... Upravuje optimálnu hladinu vlhkosti a minerálov v pokožke, zlepšuje obranyschoplnosť pokožky a rozjasňuje ju. Výsledkom ošetrenia je dlhodobá hydratácia, viditeľná redukcia jemných vrások. Ošetrenie je vhodné na pravidelnú starostlivosť o pleť

 • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia
 • enzymatická exfoliačná pílingová maska s LED BLUE terapiou  
 • roztok S1 AquaClean – hydratácia a jemná exfoliácia pomocou kyseliny mliečnej
 • diamantová dermabrázia – nemusí byť súčasťou ošetrenia 
 • roztok S2 AquaClean – kontrola tvorby kožného mazu pomocou kyseliny salicylovej, hĺbkové čistenie pleti, ručné dočistenie ak je to potrebné
 • roztok S3 AquaClean – výživa a hydratácia
 • Mezoporacia – multipolárná elektroporácia + Ampulka 2ml – metóda neinvazívneho dodávania účinných látok.
 • účinná textilná maska s LED RED terapiou  
 • záverečná starostlivosť

          Približná dĺžka ošetrenia         90 min

Máte ťažký deň, samý stres a potrebujete vypnúť…..

Doprajte si na záver ošetrenia cielenú masáž zameranú na energiu; anti age; estetiku…..

Ampulka s vitamínom E na všetky typy pleti. Vitamín E je účinný antioxidant, ktorý priaznivo pôsobí proti škodlivému vonkajšiemu prostrediu, voľným radikálom, stresu a spomaľuje proces starnutia kože. Je obohatený o marhuľový olej, ktorý pleť zvláčňuje, hydratuje a regeneruje. Má protivráskový účinok a pleť je oveľa pevnejšia, pružnejšia, zdravšia a jemnejšia. 

Protivrásková ampulka s kmeňovými bunkami z lotosového kvetu a kyselinou hyaluronovou je určené na obnovu buniek. Vďaka rastlinnému extraktu z egyptského modrého lotosového kvetu spomaľuje proces starnutia pleti. Dokonale redukuje vnútorné negatívne ovplyvňovanie bunkovej štruktúry, ako aj vplyv vonkajšieho prostredia na pleť. Okysličuje bunky pokožky, čím jej dodáva krásny a mladistvý vzhľad, dôkladne pleť prekrvuje a tým aj viditeľne redukuje vrásky. Sérum je určené aj na veľmi vysušenú pleť, ktorej dodáva potrebné premastenie, hydratáciu a elasticitu, rieši problém hlbokých mimických vrások. Kyselina hyaluronová posilňuje protivráskový účinok. Po použití séra je pleť jemná, hebká, vláčna a dôkladne vyživená. Nezanecháva lepkavý pocit. Dve základné zložky: Modrý lotos na obnovu buniek – rýchlo sa vstrebáva do pokožky a efektívne pôsobí proti glykácii, čo je faktor prirodzeného starnutia pleti. Dodáva jej pružnosť a elasticitu, obnovuje kolagénové a elastínové vlákna a redukuje viditeľné vrásky. Kyselina hyaluronová – vďaka zachytávaniu molekúl vody udržiava hydratáciu pleti. Zlepšuje tak jej jemnosť a pružnosť, obnovuje poškodenú epidermu. 

Ampulka s vysokým obsahom vitamínov B1, B2 a C spolu s marhuľovým olejom dodávajú pleti potrebnú dávku výživy, spevnenia a premastenia. Sérum pôsobí ako antioxidant a chráni pleť pred škodlivým prostredím. Pleť vyživuje, hydratuje, spevňuje a rozjasňuje. Dodáva jej krásny a mladistvý vzhľad.

Ampulka s kolagénom na spevnenie pleti. Pre zrelú, namáhanú pokožku je nevyhnutná špeciálna starostlivosť. Takúto starostlivosť poskytuje kolagénová kúra založená na báze sójových proteínov, ktoré prenikajú hlboko do zrohovatenej vrstvy pokožky a naprávajú tam škody spôsobené UV žiarením, znečisteným prostredím, stresom a ďalšími faktormi. Sú etablované vo vodnej báze, sú identické s pleti vlastnými lipidmi a sú súčasťou prirodzeného hydratačného faktora (NMF) pleti. Sérum pleť spevňuje, vzpružuje, revitalizuje a dodáva potrebnú elasticitu. Má protivráskový efekt.

Hydratačná a obnovovacia ampulka s kaviárovým výťažkom revitalizuje unavenú pleť. Dodáva jej potrebnú výživu a má protivráskový účinok. Obnovuje narušený povrch pokožky, vyhladzuje ju a vytvára tak ochranný film. Jeho zložky majú antioxidačné, protizápalové a upokojujúce účinky. Prítomný kaviárový extrakt zadržiava vodu a zároveň potláča prejavy starnutia pokožky. Vyhladzuje vrásky a zlepšuje celkový vzhľad pleti. Kyselina hyalurónová zabezpečuje jej hydratáciu, pružnosť a pevnosť

Ampulka s kyselinou hyaluronovou na všetky typy pleti. Kyselina hyaluronová je súčasťou nášho organizmu a v kozmetike je dobre známa pre svoje spevňujúce a hydratačné účinky. Vďaka nej je pleť hebká, svieža a dostatočne vláčna. Naša pokožka prirodzeným procesom starnutia stráca na elasticite a dostatočnej hydratácii, objavujú sa prvé vrásky. Pravidelným dopĺňaním kyseliny hyalurónovej, dodávame pleti potrebnú vlhkosť, vláčnosť a tým aj pevnosť a pružnosť. Vďaka séru je pleť viditeľne pevnejšia, vrásky sú vyplnené a menej výrazné.

Ampulka s Acmellou na vyrovnávanie hlbokých vrások. Pokožka tváre je denne vystavená podvedomej i vedomej mimike, čím sa časom zvýrazňujú a prehlbujú vrásky. Aktívne sérum s rastlinným extraktom Acmella oleracea ich viditeľne redukuje a vypína ochabnuté partie tváre. Obsah kyseliny hyalurónovej zabezpečuje hydratáciu a pružnosť. Pleť je po aplikácii séra jemnejšia, hladšia, pevnejšia, podkožné vrásky sú vyplnené a viditeľné vrásky zredukované. Pri pravidelnej starostlivosti o pleť je účinok viditeľný, dlhodobý

Ampulka s diamantovým práškom na zrelú pleť krémovo-mliečnej konzistencie dodáva pleti výživu a má protivráskový efekt. Chráni ju pred voľnými radikálmi, ako aj ostatným vonkajším prostredím (vietor, prach). Sójový extrakt napomáha redukovať vrásky. Arganový olej pleť vyživuje a dodáva jej jemnosť, pružnosť a hebkosť. Mandľové peptidy ju spevňujú. Sérum je určené na jemnú, zrelú pleť so sklonom k vráskam. Ampulky majú jemne mliečnu konzistenciu. 

 

 

 

BEAUTY TIME ošetrenie pleti medicínskou ampulkou MD:complex

Hľadáte ošetrenie na pravidelnú starostlivosť o svoju pleť? Ošetrenie, ktoré nesľubuje ale rieši! Ošetrenie, ktoré sa prispôsobuje potrebám vašej pleti, na základe čoho sa vyberá účinná látka – ampulka MD:complex Tak ste ho našli BEAUTY TIME je komplexné ošetrenie pre krásnu a zdravú pleť – hĺbkové čistenie, píling a hĺbková hydratácia sú len začiatok, ktorý pripraví pleť na explóziu účinných látok vďaka neinvazívnej mezoterapii a medicínskej ampulke MD:complex. Pleť je okamžite rozžiarená , omladená ...

  • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia
  • enzymatická exfoliačná pílingová maska s LED BLUE terapiou   
  • roztok S1 AquaClean – hydratácia a jemná exfoliácia pomocou kyseliny mliečnej
  • diamantová dermabrázia – nemusí byť súčasťou ošetrenia
  • roztok S2 AquaClean – kontrola tvorby kožného mazu pomocou kyseliny salicylovej, hĺbkové čistenie pleti
  • tonizácia
  • roztok S3 AquaClean – výživa a hydratácia
  • Mezoporacia – účinná medicínska ampulka poodľa stavu a typu pleti + elektroporácia – metóda neinvazívneho dodávania účinných látok
  • účinná textilná maska s LED RED terapiou 
  • záverečná starostlivosť                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Približná dĺžka ošetrenia        90 min                                                                                                                                                                      Ošetrenie sa prispôsobuje potrebám konkrétnej pleti, na základe čoho sa vyberá účinná látka – ampulka MD:complex – pozri ampulky MD:complex

REVIT – mezoterapeutický koncentrát Hyal Revitalizing – revitalizuje  a hĺbkovo hydratuje unavenú a matnú pleť s nedostatkom žiarivosti, jasu, tónu a pružnosti,
obnovuje mladistvý vzhľad pleti a odhaľuje žiarivú a hladkú pleť, anti age

MIMETIK – mezoterapeutický peptidový koncentrát Genex Mimetic Peptides –  univerzálny omladzujúci antiagingový účinok s peptidmi a rastovými faktormi 
liftingový, myorelaxačný a zosvetľujúci účinok

INTENSIVE – mezoterapeutický koncentrát AntiAge Intensiv – spomaľuje proces starnutia pleti a ponúka rýchle vylepšenie vzhľadu pleti, zmierňuje vrásky a účinky poškodenia slnkom, má antioxidačný účinok a  zabraňuje predčasnému starnutiu pleti

FIRMING – mezoterapeutický komplex Firming Regen – pomáha chrániť integritu pevnosti pokožky, poskytuje mladistvé obnovenie, objem a lifting. Spája kombináciu spevňujúcich a reštrukturalizačných prísad, ktoré udržujú pokožku pružnú a elastickú, čím minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások.
Napína pokožku a dodáva jej hladinu vlhkosti, zabraňuje jej ochabovaniu a obnovuje jej jas.

POLUTION – mezoterapeutický koncentrát Anti Polution – obsahuje kombináciu silných antioxidačných, ochranných, opravných a regeneračných zložiek, ktoré okamžite chránia pleť.  Zlepšuje regeneráciu buniek a prirodzené hojivé procesy pokožky, dodáva pokožke pevnosť a revitalizáciu, umožňuje rýchle obnovenie jasu, hydratácie, hebkosti a pevnosti, ktoré sa stratili v dôsledku neustáleho vystavenia stresovým látkam prostredia. Vyhrajte vojnu proti znečisteniu!

SKIN CLEAR – najúčinnejšie prísady na zacielenie všetkých druhov akné, podpora jasnej a rovnomernej pokožky. Bojuje proti hlavným príčinám akné vďaka kombinácii najúčinnejších zložiek pôsobiacich na baktérie a znižuje produkciu kožného mazu. Minimalizuje zápal, vznik jaziev a pozápalové hyperpigmentácie, udržuje zdravý rovnaký odtieň pleti.

HELENA = žiara - ošetrenie s 24K zlatom

Ak je vaším cieľom mať pevnejšiu a hladšiu pleť, potom môžete dôverovať ošetreniu HELENA Toto ošetrenie zaujme nielen zoznamom účinných látok, ale aj viditeľnou účinnosťou už po prvom ošetrení. Prémiový rad luxusných ošetrujúcich prípravkov s aktívnymi zložkami od značky Dr. Hedison je dokonalým riešením zmien súvisiacich s vekom pre všetky typy pleti. Unikátna starostlivosť o pokožku vďaka zložkám, ako je kvetinová voda, niacínamid a adenozín. Príjemná vôňa a prírodné zloženie budú pre unavenú pleť skutočným objavom. Základom prípravkov je ružová kvetová voda, takže pomáha udržiavať rovnováhu pH, má hydratačný a upokojujúci účinok, nasycuje pleť a pomáha všetkým zložkám aktívnejšie prenikať do najhlbších vrstiev. Koloidné zlato podporuje prenikanie užitočných zložiek do epidermy. Urýchľuje obnovu buniek, vyrovnáva textúru a omladzuje tvár! Okamžite sa regenerujú tkanivá, a dokáže výrazne spomaliť procesy zmien súvisiacich s vekom .

 • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia ružovou vodou s obsahom 24K zlata
 • enzymatický púder
 • roztok S1 AquaClean – hydratácia a jemná exfoliácia pomocou kyseliny mliečnej
 • diamantová dermabrázia – nemusí byť súčasťou ošetrenia
 • roztok S2 AquaClean – kontrola tvorby kožného mazu pomocou kyseliny salicylovej, hĺbkové čistenie pleti
 • tonizácia  ružovou vodou s obsahom 24K zlata
 • roztok S3 AquaClean – výživa a hydratácia
 • Mezoporacia – Ampula sérum s 24K zlatom  + elektroporácia – metóda neinvazívneho dodávania účinných látok
 • /ESTETIC masáž tváre a dekoltu s ružovou vodou a krémovým sérom s 24K zlatom/ – nemusí byť súčasťou ošetrenia
 • 24K gold maska s mucínom + tlaková masáž
 • záverečný 24K zlatý krém 

Približná dĺžka ošetrenia bez masáže:  90 min

Ošetrenie sa dá kombinovať s radioliftingom na aktiváciu kolagénu a elastínu

Ampulka s vitamínom E na všetky typy pleti. Vitamín E je účinný antioxidant, ktorý priaznivo pôsobí proti škodlivému vonkajšiemu prostrediu, voľným radikálom, stresu a spomaľuje proces starnutia kože. Je obohatený o marhuľový olej, ktorý pleť zvláčňuje, hydratuje a regeneruje. Má protivráskový účinok a pleť je oveľa pevnejšia, pružnejšia, zdravšia a jemnejšia. 

Protivrásková ampulka s kmeňovými bunkami z lotosového kvetu a kyselinou hyaluronovou je určené na obnovu buniek. Vďaka rastlinnému extraktu z egyptského modrého lotosového kvetu spomaľuje proces starnutia pleti. Dokonale redukuje vnútorné negatívne ovplyvňovanie bunkovej štruktúry, ako aj vplyv vonkajšieho prostredia na pleť. Okysličuje bunky pokožky, čím jej dodáva krásny a mladistvý vzhľad, dôkladne pleť prekrvuje a tým aj viditeľne redukuje vrásky. Sérum je určené aj na veľmi vysušenú pleť, ktorej dodáva potrebné premastenie, hydratáciu a elasticitu, rieši problém hlbokých mimických vrások. Kyselina hyaluronová posilňuje protivráskový účinok. Po použití séra je pleť jemná, hebká, vláčna a dôkladne vyživená. Nezanecháva lepkavý pocit. Dve základné zložky: Modrý lotos na obnovu buniek – rýchlo sa vstrebáva do pokožky a efektívne pôsobí proti glykácii, čo je faktor prirodzeného starnutia pleti. Dodáva jej pružnosť a elasticitu, obnovuje kolagénové a elastínové vlákna a redukuje viditeľné vrásky. Kyselina hyaluronová – vďaka zachytávaniu molekúl vody udržiava hydratáciu pleti. Zlepšuje tak jej jemnosť a pružnosť, obnovuje poškodenú epidermu. 

Ampulka s vysokým obsahom vitamínov B1, B2 a C spolu s marhuľovým olejom dodávajú pleti potrebnú dávku výživy, spevnenia a premastenia. Sérum pôsobí ako antioxidant a chráni pleť pred škodlivým prostredím. Pleť vyživuje, hydratuje, spevňuje a rozjasňuje. Dodáva jej krásny a mladistvý vzhľad.

Ampulka s kolagénom na spevnenie pleti. Pre zrelú, namáhanú pokožku je nevyhnutná špeciálna starostlivosť. Takúto starostlivosť poskytuje kolagénová kúra založená na báze sójových proteínov, ktoré prenikajú hlboko do zrohovatenej vrstvy pokožky a naprávajú tam škody spôsobené UV žiarením, znečisteným prostredím, stresom a ďalšími faktormi. Sú etablované vo vodnej báze, sú identické s pleti vlastnými lipidmi a sú súčasťou prirodzeného hydratačného faktora (NMF) pleti. Sérum pleť spevňuje, vzpružuje, revitalizuje a dodáva potrebnú elasticitu. Má protivráskový efekt.

Hydratačná a obnovovacia ampulka s kaviárovým výťažkom revitalizuje unavenú pleť. Dodáva jej potrebnú výživu a má protivráskový účinok. Obnovuje narušený povrch pokožky, vyhladzuje ju a vytvára tak ochranný film. Jeho zložky majú antioxidačné, protizápalové a upokojujúce účinky. Prítomný kaviárový extrakt zadržiava vodu a zároveň potláča prejavy starnutia pokožky. Vyhladzuje vrásky a zlepšuje celkový vzhľad pleti. Kyselina hyalurónová zabezpečuje jej hydratáciu, pružnosť a pevnosť

Ampulka s kyselinou hyaluronovou na všetky typy pleti. Kyselina hyaluronová je súčasťou nášho organizmu a v kozmetike je dobre známa pre svoje spevňujúce a hydratačné účinky. Vďaka nej je pleť hebká, svieža a dostatočne vláčna. Naša pokožka prirodzeným procesom starnutia stráca na elasticite a dostatočnej hydratácii, objavujú sa prvé vrásky. Pravidelným dopĺňaním kyseliny hyalurónovej, dodávame pleti potrebnú vlhkosť, vláčnosť a tým aj pevnosť a pružnosť. Vďaka séru je pleť viditeľne pevnejšia, vrásky sú vyplnené a menej výrazné.

Ampulka s Acmellou na vyrovnávanie hlbokých vrások. Pokožka tváre je denne vystavená podvedomej i vedomej mimike, čím sa časom zvýrazňujú a prehlbujú vrásky. Aktívne sérum s rastlinným extraktom Acmella oleracea ich viditeľne redukuje a vypína ochabnuté partie tváre. Obsah kyseliny hyalurónovej zabezpečuje hydratáciu a pružnosť. Pleť je po aplikácii séra jemnejšia, hladšia, pevnejšia, podkožné vrásky sú vyplnené a viditeľné vrásky zredukované. Pri pravidelnej starostlivosti o pleť je účinok viditeľný, dlhodobý

Ampulka s diamantovým práškom na zrelú pleť krémovo-mliečnej konzistencie dodáva pleti výživu a má protivráskový efekt. Chráni ju pred voľnými radikálmi, ako aj ostatným vonkajším prostredím (vietor, prach). Sójový extrakt napomáha redukovať vrásky. Arganový olej pleť vyživuje a dodáva jej jemnosť, pružnosť a hebkosť. Mandľové peptidy ju spevňujú. Sérum je určené na jemnú, zrelú pleť so sklonom k vráskam. Ampulky majú jemne mliečnu konzistenciu. 

CIRCADIA - optimálne zdravia a krása pleti, maximálna hydratácia a Anti-Age (možnosť ošetrenia s dekoltom)

Ošetrenie zaisťuje ideálny stav zdravia pokožky, obnovuje a spevňuje ochrannú bariéru, reguluje hladinu hydratácie pokožky vďaka jedinečnej kombinácii hydratačných zložiek, peptidov a rastlinných výťažkov. Receptúry Circadia® kombinujú čisté rastlinné extrakty, technológiu kmeňových buniek, vitamíny druhej generácie a inovatívne peptidové technológie na dosiahnutie optimálneho zdravia a krásy pokožky. Ošetrenie zabezpečuje maximálnu účinnosť vďaka spojeniu prístrojového ošetrenia EunSung Hydra Beauty a produktom Circadia, zároveň relax pri masáži počas celého ošetrenia

 • príprava pleti – Vitamín Veil Cleanse, Lipid Replacing Cleansing Gél, Mikroexfoliačný čistiaci prípravok s medom, Mist
 • enzymatická exfoliačná pílingová maska s LED BLUE terapiou 
 • roztok S1 AquaClean – hydratácia a jemná exfoliácia pomocou kyseliny mliečnej
 • diamantová dermabrázia – nemusí byť súčasťou ošetrenia
 • roztok S2 AquaClean – kontrola tvorby kožného mazu pomocou kyseliny salicylovej, hĺbkové čistenie pleti
 • Blueberry & White Tea Hydrating Mist – tonizácia
 • roztok S3 AquaClean – výživa a hydratácia
 • Mezoporácia – sérum Hydralox (hydratačný booster a  zvyšuje účinnosť ostatných produktov) s elektroporáciou – metóda neinvazívneho dodávania účinných látok
 • Marshmallow Whip Hydrating Mask
 • Anti-Age masáž
 • záver ošetrenia –Obnovujúce  sérum s vitamínom C  a  AquaPorin Hydrating  krém

Približná dĺžka ošetrenia        100 min                             

Lipid Replacing Cleansing Gel | Lipidový čisticí gel – Čisticí lipidový regenerační gel účinně odstraňuje nečistoty, make-up a přebytečný kožní maz, aniž by narušil ochrannou bariéru nebo způsobil denaturaci keratinu. Ideální pro normální nebo mastnou pleť.

Vitamin Veil Cleanser | Čisticí přípravek na obličej s antioxidanty – Jedinečný přípravek na čištění pleti na bázi sójového oleje, který nepění a pečlivě odstraňuje make-up, zbytky potu a kožního mazu. Posiluje kožní bariéru a nasytí pokožku antioxidanty.

Marshmallow Whip Hydrating Mask | Hydratační maska s proskurníkem lékařským – Tato maska obsahuje komplexní složení rostlinných látek, které zajišťují intenzivní hydrataci, obnovují a zklidňují pokožku, zlepšují její celkový vzhled. Maska účinně zmírňuje zvýšenou citlivost pokožky a suchost. Pokožku také zjemňuje a vyhlazuje. Působení masky je zaměřeno na zvlhčení hlubších vrstev pokožky.

Hydralox | Hydratační olejové sérum – Hydratační sérum, které bylo speciálně vyvinuto pro snížení transepidermální ztráty vody, udržení vlhkosti v pokožce a dodání lehkého lesku pleti. Toto sérum je dokonale kombinováno s ostatními produkty Circadia a působí jako booster zvyšující jejich účinnost.

AquaPorin Hydrating Cream | Hydratační krém s aquaporiny – Hydratační pleťový krém s aquaporiny hloubkově hydratuje a chrání pokožku před transepidermální ztrátou vody. Avokádový olej, olivový olej a olej z makadamových ořechů vyhlazují a odstraňují suchost a podráždění, zatímco vitamín E chrání pokožku před účinky volných radikálů.