Radiofrekvencia

25 ..... Radiofrekvenčné ošetrenie tváre a krku / 26 ..... Radiofrekvenčné ošetrenie tváre a dekoltu

Pri rádiofrekvenčnom ošetrení sa pôsobením tepla kolagénové vlákna, ktoré spevňujú pokožku, zmrštia, čo sa bezprostredne odrazí vo viditeľnom napnutí pleti Rádiofrekvencia ideálna na stimuláciu metabolizmu fibroblastových buniek a z dlhodobého hľadiska podporuje rekonštrukciu kolagénu, vplýva na pevnejší, mladistvejší vzhľad tváre, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pleti. Predstavuje impulz na naštartovanie omladzovacích procesov v pokožke.

 • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia
 • radiofrekvenčné prístrojové ošetrenie  
 • sérum
 • záver ošetrenia – hydratačný krém

Približná dĺžka ošetrenia    50 / 60  min                       Cena: Info v cenníku

Ošetrenie sa dá kombinovať:

 • chemický píling
 • mezoterapia

Pri rádiofrekvenčnom ošetrení sa pôsobením tepla kolagénové vlákna, ktoré spevňujú pokožku, zmrštia, čo sa bezprostredne odrazí vo viditeľnom napnutí pleti Rádiofrekvencia s intenzitou 2 MHz je ideálna na stimuláciu metabolizmu fibroblastových buniek a z dlhodobého hľadiska podporuje rekonštrukciu kolagénu, vplýva na pevnejší, mladistvejší vzhľad tváre, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pleti. Predstavuje impulz na naštartovanie omladzovacích procesov v pokožke.

Radiofrekvencia úspešne lieči pleť s rozšírenými pórmi a jazvičkami, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry

Každá ošetrovacia hlavica je vybavená LED svetelnou terapiou. Červené svetlo zabudované do veľkej a strednej hlavice má prostredníctvom zvýšenia produkcie ATP (bunkovej energie) blahodarný vplyv na omladenie bunkových zásob, modré svetlo zabudované do malej hlavice je účinným doplnkom liečby akné so sprievodným dezinfekčným účinkom na pokožku.

MAGIC  POLAR – Prístroj funguje na báze najvyspelejšej skutočnej hexapolárnej RF technológie, ktorá z hľadiska bezpečnosti, účinnosti a pocitu pri ošetrení ďaleko predstihla svojich predchodcov. Vzhľadom na to, že energia sa prenáša medzi elektródami, zostáva sústredená výlučne v cieľovej oblasti.

30 ..... Thermálna radiofrekvencia PLUS - termáž

Ochabnutá pleť, dvojitá brada, vrásky .... to všetko odstráni ošetrenie termálnou radiofrekvenciou. Počas ošetrenia sa okamžite skracujú kolagénové a elastínové vlákna, výsledkom je vytvarovanie kontúr tváre. Zároveň aktivujete novotvorbu kolagénu, čím sa zabezpečí dlhodobý účinok

 • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia
 • RF gél
 • termáž – ošetrenie prístrojom DUET RF –  nástrelová hlavica 
 • termáž – ošetrenie prístrojom DUET RF –  skenovacia hlavica 
 • sérum
 • záver ošetrenia – ochranný krém

Približná dĺžka ošetrenia     70 min (tvár a krk)                        Cena: info v cenníku

Ošetrenie sa dá kombinovať:

 • biomezoterapia – elektroporácia
 • chemický píling

Termálna radiofrekvencia o sile 4 MHz dokáže zabezpečiť prenos vyrovnanej vysokofrekvenčnej energie, do dermálnej vrstvy preniká stále rovnomerné množstvo energie bez poškodenia epidermálnej vrstvy. Tento typ neinvazívnej energetickej transmisie tak isto spôsobuje okamžité zmraštenie kolagénových vlákien sprevádzané dlhodobým obnovovaním tvorby kolagénu –  novotvorba kolagénových vlákien.

 

Termálna RF technológia stiahnutím elastínových a kolagénových vlákien a stimuláciou ich produkcie podporuje napnutie a zahustenie pokožky a zvyšuje jej pružnosť. V ošetrovaných oblastiach redukuje vrásky a omladzuje pokožku, spomaľuje proces starnutia pokožky. Výsledkom je krásne ohraničená kontúra tváre – efekt konturing

EunSung Thermal RF – Rubbing Pri aplikácii termálneho skenovacieho hrotu preniká tepelná RF energia neablatívnym spôsobom do hlbších tkanív pokožky bez poškodenia povrchu, kde stimuluje činnosť fibroblastových buniek, čím podporuje tvorbu kolagénu. Skenovacia ošetrovacia hlavica výrazne uľahčuje ošetrenie ťažko dostupných a zakrivených zón tváre, napr. okolie očí a pier.

 

EunSung Thermal RF – shot mode Pri použití nástrelového hrotu (tip) preniká tepelná energia termálnej RF hlboko do pokožky, kde zvýšená teplota spôsobí zmrštenie ochabnutých kolagénových vlákien. Výsledkom je viditeľne pevnejšia pokožka už po prvom ošetrení. Z dlhodobého hľadiska je výsledkom ošetrenia, že 4 MHz RF energie stimuluje funkciu fibroblastových buniek produkujúcich kolagén a elastín, čo spúšťa regeneráciu kolagénu v pokožke, ktorá zaistí dlhodobé účinky.

 

 

Špeciálny aplikátor – RF Thermal

+ variabilné povrchové ošetrenie –  2,54 cm2 // 3,61 cm2

31 ..... Frakčná radiofrekvencia

Textúra vašej pleti nie je podľa vašich predstáv. Máte rozšírené póry, potrebujete zredukovať jazvy a zjemniť štruktúru pleti. Našli ste ošetrenie, ktoré rieši všetky problémy naraz. Zároveň naštartujete novotvorbu kolagénu a zregenerujete už existujúce kolagénové a elastínové vlákna. Tým vyplníte hustotu pleti a nadvihnete poklesnuté kontúry tváre. Ošetrenie je vhodné aj na liečbu aktivného akné aj na ošetrenie pleti post akné (jazvičky a pigmentácia po akné)

 • príprava pleti – povrchové čistenie, mechanický peeling, tonizácia
 • anestetický krém – 30 min
 • frakčná radiofrekvencia – hlavice na frakčnú RF, môže sa použiť viac typov hlavíc v rámci ošetrenia 
 • mikrocelulózna maska
 • záver ošetrenia – ochranný krém

Približná dĺžka ošetrenia    90 min

Pri použití hlavice s frakčnou RF (AFMR – Advanced Fractional Multi-polarity Radiofrequency) cielená tepelná energia radiofrekvencie penetruje do pokožky pod kontaktnými bodmi viditeľnými pod hrotom.

Táto tepelná energia prenikne aj do hlbších vrstiev kože, kde pôsobí na kolagénové vlákna. Súčasne vytvára na povrchu koagulačné poranenia hĺbky 200–500 mikrónov (bodové tepelné poranenia) bez poškodenia okolitých tkanív, z ktorých sa môže naštartovať rýchly proces uzdravovania tkaniva.

Vďaka týmto dvom mechanizmom vzniká pozoruhodné pôsobenie frakčnej RF na omladenie a spevnenie pleti.

Vzhľadom na to, že intenzita RF a impedancia sú nastaviteľné, jednotlivé ošetrenia možno prispôsobiť klientovi, typu pleti a oblasti ošetrenia.

Ošetrenie frakčnou RF trvá približne 20 minút, je sprevádzané minimálnou bolesťou a stopy ablačnej liečby zmiznú v priebehu 1–3 dní. Podstatou liečby je proces, počas ktorého v okolí bodov spôsobených tepelným poranením vzniká okamžité napnutie tkaniva, tzv. shrinking (zmrašťovanie, sťahovanie).

Nasledujú 2 – 4 mesiace obnovy fibroblastov, tzv. proces neo-collagenesis (neo + collagen + synthesis; neo = nový, kolagén = konštrukčný proteín v spojivovej vrstve kože nevyhnutný pre udržanie mladistvej pleti; syntéza = spojenie).

Tento proces pôsobí ako dlhodobý facelifting a spevnenie pleti. Výsledkom je pevnejšia, rovnomerne napnutá a homogénnejšia, mladistvá pleť.

 

 

 

Špeciálny RF aplikátor

+ povrchové ošetrenie 1,1 cm2

+ variabilná veľkosť bodu – 0,35 mm // 0,30 mm // 0,25 mm